آموزش ریمل زدن و تکنیک های برتر ریمل در 2022 !

آموزش ریمل زدن و تکنیک های برتر ریمل
 • همه ما یک ویژگی صورت داریم که دوست داریم آن را برجسته کنیم. چه دیوانه خط چشم باشید و چه عاشق لب های پررنگ، باید اعتراف کنید که ریمل واقعاً می تواند تقریباً هر ظاهری را لمس کند. آموزش ریمل زدن ممکن است یک مهارت زیبایی در سطح مبتدی به نظر برسد، اما تسلط بر تکنیک شما می تواند کمی کار کند.
   
  ریملز از تعدادی آرایشگر حرفه ای خواسته است تا بهترین ترفندها و نکات کاربردی را برای یافتن ریمل مناسب برای شما ارائه دهند. قیمت ریمل اسنس صورتی اصلی .
  طرز استفاده ریمل
  طرز استفاده ریمل

  انواع ریمل و کاربرد آن

  ریمل می‌تواند با یک بار کشیدن انگشت، مژه‌های محو شده را از بی‌درخشی به زیبا تبدیل کند. و چه به دنبال افزایش طول، حجم یا فر، فرمول ریملی وجود دارد که تمام نیازهای شما را برآورده می کند.
   
  کلودیا سوآر، رئیس و مدیر خلاقیت آناستازیا بورلی هیلز، می‌گوید: «ماکارا از راه‌های مختلفی چشم‌ها را تقویت می‌کند.
   
  بیشتر ریمل ها برای ارائه مزایای متعدد (مثلاً طول و حجم یا موج دار و طول) طراحی شده اند، اما به طور کلی به سه دسته اصلی تقسیم می شوند:
   
  • ریمل حجم دهنده: برای افزایش حجم آماده اید؟ این نوع ریمل محبوب می تواند ضخامت زیادی به شما بدهد و اغلب می تواند طول بیشتری به شما بدهد.
  • ریمل بلند کننده: خداحافظ مژه های کوتاه! این نوع ریمل به انتهای مژه های شما طول می دهد تا به باز شدن چشمان شما کمک کند.
  • ریمل فر کننده: ریمل فر کننده به مژه های صاف و صاف می بخشد و حجم مورد نیاز را به آن ها می بخشد.
  بنابراین، فرمول های مختلف ریمل چگونه جادویی خود را انجام می دهند؟ بیشتر در قلم مو!
   
  برس مهم ترین قسمت آموزش ریمل زدن – موهای نازک‌تر محصول بیشتری را به مژه‌ها اضافه می‌کند، که می‌تواند برای افرادی که مژه‌های زیادی ندارند در ابتدا بسیار زیاد یا «دست‌پخت» باشد. موهای ضخیم‌تر و ضخیم‌تر در صورت آرایش. هنرمند تیموتی مک کی، هنرمند آرایشگر تیموتی مک کی گفت. اگر مژه های طبیعی بلندی دارید، ممکن است به یک چوب ریمل برای افزودن محصول بیشتری نیاز داشته باشید و آنها را تا حد امکان جذاب کنید.
  آموزش ریمل زدن چشم های ریز
  آموزش ریمل زدن چشم های ریز

  آموزش ریمل زدن

  آموزش ریمل زدن را  یاد میگیرید یا امیدوارید که بازی مژه خود را تقویت کنید؟ در اینجا یک آموزش گام به گام از حرفه ای ها برای شروع ارائه شده است.
   
  راهنمای گام به گام برنامه:
   
  1. با فر مژه شروع کنید: و حتما روی گوشه ها تمرکز کنید! سواری گفت: «فرکننده مژه می تواند به تأثیر مژه های بلندتر و پرتر کمک کند.
  2. پرایمر مژه: پرایمرها می توانند به نگه داشتن ریمل در جای خود کمک کنند، به خصوص اگر مژه های کرکی دارید. مدیر هنری Glamsquad، Kelli J، “از وسط ساقه تا انتها فقط برای جلوگیری از ایجاد توده استفاده کنید. اگر پرایمر به ریشه برسد، مژه ها تمایل دارند به هم جمع شوند، اما وقتی سخاوتمندانه در نوک آن استفاده می شوند، برای بلند کردن مژه ها شگفت انگیز است.” بارتلت گفت.
  3. استفاده از ریمل: بارتلت به روش سه مرحله ای “تکنیک ضربه زدن و آسیاب کردن” سوگند یاد می کند. او گفت: “با زدن عصا به ریشه شروع کنید، آن را به جلو بچرخانید تا هر مژه را بگیرد، و در حین کشیدن آن را به جلو و عقب آسیاب کنید! مطمئن شوید که از ریشه به نوک بروید.”
  4. از لایه لایه شدن نترسید: فقط مواظب باشید که لایه های زیادی نزنید زیرا ممکن است شروع به کنده شدن کنند. سواری گفت: یک تا سه کت برای مژه های طبیعی یا دراماتیکی که تمام روز ماندگاری دارند کافی است.
  با گذشت زمان، این متخصصان آرایش برخی از هک های ریمل گرانبها را انتخاب کرده اند، و خوشبختانه برای ما، آنها مایل به اشتراک گذاری برخی از آنها بوده اند.
  آموزش ریمل زدن بدون فرمژه
  آموزش ریمل زدن بدون فرمژه
   
   

  نکاتی که بهتر است بدانید که چگونه ریمل بزنیم

  اگر مژه هایتان کوتاه است…

  باید ریملی انتخاب کنید که پوشش خوبی داشته باشد و مژه ها را بلندتر نشان دهد. ریمل بلندکننده حاوی میکروفیبرهایی است که به ساقه مژه می چسبند تا بلندتر به نظر برسد. برس ریمل شما باید دارای موهای ظریفی باشد که به مژه ها نفوذ کرده و حتی مژه های ریز نزدیک چشم را بپوشاند.

  راه کار:

  هنگام ریمل زدن، از پایه مژه ها به آرامی به سمت پایه مژه ها بزنید، اما مراقب باشید که ریمل در قسمت پایه مژه ها پوسته ای ایجاد نکند.

  نکته :

  سعی کنید که ریمل مورد نظر خود را مشکی یا قهوه ای تیره انتخاب کنید. از رنگ های متالیک استفاده نکنید، زیرا می توانند مژه ها را در نور کوتاه تر نشان دهند.

  اگر مژه هایتان بلند است…

  باید ریمل پرتر انتخاب کنید. بسته به قطر مژه هایتان، مایع یا کرم را انتخاب کنید. برس ریمل شما باید آنقدر بزرگ باشد که کل مژه را بپوشاند.

  راهکار:

  هنگام استفاده، باید سر خود را پایین بیاورید و ریمل را به آرامی روی مژه های خود فشار دهید. سپس به بالا نگاه کنید و به آرامی ریمل را به نوک مژه های خود بزنید. اگر مژه ها آنطور که می خواهید پر نیستند، ریمل خشک را بین ریشه و نوک مژه ها بکشید تا فاصله بین این دو پر شود.

  نکته :

  از آنجایی که مژه های شما بسیار بلند هستند، انتخاب رنگ ریمل شما می تواند طبیعی یا فانتزی باشد. حتی براق بودن رنگ انتخابی نیز مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

   

  اگر مژه ها پرپشت هستند …

  هدف از زدن ریمل مرتب کردن مژه ها است. از ریمل مایع بدون حجم دادن به مژه ها استفاده کنید. اذیتش کن برس ریمل شما نباید خیلی نازک باشد. از یک برس ضخیم استفاده کنید که موهای ظریفی دارد و به تمام مژه ها نفوذ می کند.

  راهکار:

  برای زیباتر شدن مژه ها بهتر است قبل از ریمل زدن، کمی پودر روی مژه ها بزنید. سپس ریمل را یک بار از وسط مژه ها و یک بار از ریشه به سمت بالا بکشید و به صورت زیگزاگ روی مژه ها بزنید. در نهایت مژه ها را از ریشه به سمت بیرون برس بزنید.

  نکته :

  در نهایت با کمک نوک ظریف برس ریمل، ریمل را به صورت جداگانه روی مژه ها بزنید و تا حد امکان آن ها را ضخیم کنید.

  نکات حرفه ای ریمل :

  1. به راحتی پرایم کنید : پرایمر را به راحتی روی مژه‌های بیرونی بمالید تا چشم‌ها را زیبا و بادامی شکل کند.
  2. بر تکنیک ریمل خود مسلط شوید : من دوست دارم ریمل را از ریشه به سمت بیرون تکان دهم، همیشه به صورت بادبزن: مژه های داخلی به سمت بینی شانه می شوند، مژه های میانی به سمت جلو و مژه های بیرونی به طور ضخیم به سمت شقیقه ها می روند.”
  3. چگونه با مشکلات ریمل مقابله کنیم : اگر تا به حال از ریمل خود استفاده نادرست کرده اید و مقداری از پوستتان لک شده است، سعی نکنید آن را پاک کنید. بگذارید تا کاملا خشک شود. پس از خشک شدن، می توانید از یک گرز یا برس ریمل تمیز استفاده کنید تا محصول را به آرامی از روی پوست پاک کنید.
  4. برس مناسب را پیدا کنید : عصا و فرمول کلید هستند! اگر مژه های بسیار کوتاه و پفکی دارید، فرمول مشابهی را نمی خواهید که فردی با مژه های بلند و پرپشت استفاده می کند. قانون کلی من این است که هر چه مژه های شما به طور طبیعی کوتاه تر باشد، گرز کوچک تری استفاده می کنی

  اگر مژه هایتان صاف و نامرتب است…

  هدف از استفاده از ریمل، حالت دادن به مژه ها است. پس نوع برس را انتخاب کنید که انحنا داشته باشد و با جدا کردن مژه ها قوس لازم را به آنها بدهید. ریملی که انتخاب می کنید باید از نوع ژل-کرم سبک باشد که سریع خشک شود بدون اینکه مژه های شما را خشک کند.

   

  راه حل :

  بهتر است برس را از انتها به سمت نوک مژه ها بکشید. وسط آن را کمی فشار دهید تا مژه ها کاملاً حالت برس را به خود بگیرند.

  نکته :

  بعد از زدن ریمل می توانید از فر مژه نیز استفاده کنید تا مژه های خود را زیباتر کنید.

  اگر مژه های شما نازک است …

  شما باید ریملی انتخاب کنید که مژه های شما را پرتر و پرپشت تر نشان دهد. در عین حال، ریمل شما باید به رشد مژه های شما کمک کند و از ریزش آن ها جلوگیری کند. بهترین نوع ریمل برای شما، ریملی است که حاوی ویتامین B5، روغن انگور و کراتین باشد. برس ریمل باید اندازه و شکل معمولی داشته باشد.

  راه حل:

  برای استفاده، باید آن را تا انتها از ریشه بیرون بکشید. باید خط چشم و ریمل بزنید. برای اینکه مژه ها در فضاها جدا نشوند، چند بار و هر بار مقدار کمی از ریمل استفاده کنید.

  نکته :

  از ریمل خیلی تیره استفاده نکنید، رنگ های ملایم تری مانند قهوه ای یا زغالی را انتخاب کنید.

  برخی از ریمل ها 2 در 1 تا 3 در 1 هستند، به این معنی که آنها چندین عملکرد را به طور همزمان دارند. با توجه به نوع مژه و ریمل خود می توانید از آنها به صورت ترکیبی استفاده کنید. در عین حال استفاده از مژه مصنوعی تا زمانی که دائمی نباشد می تواند مژه ها را زیباتر کند. فراموش نکنید که بعد از زدن مژه مصنوعی، ریمل بزنید تا با مژه هایتان هماهنگ باشد.

  منبع : How to apply mascara correctly, according to top makeup artists

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *